Zákaznická linka (+420) 228 229 395
Po - Ne: 8:00 - 20:00 Napište nám
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.cz

Tipy na jarní a velikonoční výzdobu u vás doma

10.3.2023 | Eva Janečková | Zhlédnuto: 1594x
Jaro je jedním z nejkrásnějších ročních období. Vneste jarní náladu do vašeho domova a vyzdobte si jej i velikonočními dekoracemi.

Nalaďte se s námi na jaro! Po dlouhé a pochmurné zimě se příroda konečně probouzí k životu a přináší nové naděje i příležitosti. Dny jsou delší a teplejší. Spojeno je také s jedním z nejdůležitějších křesťanských svátků - Velikonocemi. Bez ohledu na to, zda oslavujete Velikonoce z náboženských důvodů nebo pouze jako slavnost jara, je to období, které spojuje lidi a přináší opět prosluněné dny do našich životů. 

Na Velikonoce je tradicí zdobit vajíčka, která symbolizují nový život. Zvyklostí je darovat malovaná vajíčka jako odměnu pro koledníky nebo si je dávat navzájem do dárkových košů. Vajíčka se často barví, malují a zdobí různými způsoby - jak tradičními, tak moderními technikami.

 

  

  

  

 

Další tradicí Velikonoc je konání různých her, například hledání ukrytých vajíček. Tyto aktivity mají kořeny v pohanských rituálech. Dnes jsou však často považovány za zábavu pro celou rodinu, která pomáhá spojit lidi a vytvořit příjemnou atmosféru svátečního dne. U nás si vyberete i z velké nabídky jarních stuh. Ať už máte zvyklosti jakékoliv, je dobré zachovat rodinnou tradici, která se předává z generace na generaci.

 

  

  

  

 

Vyzdobte si domov podle svých představ a pozvěte domů sluníčko! Věnce a kytice ve váze jsou oblíbenou dekorací jarního období.

Načerpejte spoustu inspirací pro vaše tvoření i zdobení v naší fotogalerii

 

  

 

Pokud rádi tvoříte, s našimi návody krok za krokem si vykouzlíte i vlastní dílka. Který náš oblíbený jarní návod vás zaujal? Velikonoční slepičky, šité tulipány nebo jednoduchý věnec pro začátečníky? V návodu se vždy dozvíte celý postup a materiál, který budete pro jeho výrobu potřebovat. Tak směle do tvoření a zkrášlování!

Prozkoumejte všechny naše jarní návody

 

   

 

Pochlubte se svými výtvory na sociálních sítích!

Na Facebooku nás ve svém příspěvku označte @eshopStoklasa

Na Instagramu nás ve svém příspěvku označte @Stoklasashop

 

 

Diskuze:

Vkládat příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.