Zákaznická linka (+420) 228 229 395
Po - Ne: 8:00 - 20:00 Napište nám
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.cz

 

Volné pracovní pozice

Brigáda

 

Aktuální požadavky a bližší informace ohledně brigádnických pracovních poměrů přímo na jednotlivých pracovištích nebo v inzerátu.

Líbilo by se Vám u nás pracovat?

Rádi byste pracovali ve firmě, která je lídrem na trhu s textilní galanterií, kreativními potřebami a módními doplňky s celoevropským dosahem?

Hledáte zajímavou práci, v níž se nechcete nudit?

Velmi rádi přijmeme Vaši žádost na obsazení pracovní pozice, kterou aktuálně nabízíme. Na základě Vámi zaslané žádosti a životopisu s názvem pracovní pozice, zaevidujeme Vaši žádost po dobu výběrového řízení.

Po skončení výběrového řízení jsou všechny žádosti a životopisy mazány.

Jestliže budeme obsazovat konkrétní pracovní pozici a neodpovíme Vám do 30 dnů od zaslání Vaší žádosti, upřednostnili jsme jiného kandidáta/tku na základě požadavků na danou pracovní pozici.

Své žádosti a životopisy nám pošlete prosím na e-mail kariera@stoklasa.cz. Obsahem Vašeho e-mailu by měla být:

  • formální žádost
  • název pracovní pozice, o kterou máte zájem
  • aktuální životopis

Přijímané formáty: pdf, doc, docx nebo ods.

Upozorňujeme, že všechny žádosti o pracovní místo přijímáme pouze elektronickou cestou prostřednictvím výše uvedené e-mailové adresy. Děkujeme za pochopení.

Zasláním svého životopisu nám zároveň dáváte souhlas, abychom v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, spravovali a dále použili tyto údaje za účelem vyhodnocení a přiřazení nabízené pracovní pozice, a to až do Vašeho ústního či písemného odvolání. Správa a zpracování údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného výše.

 

 

Druhy dohod

Dle zákoníku práce může zaměstnavatel se zaměstnancem uzavřít brigádu pomocí dvou druhů dohod.

 

DPP – dohoda o provedení práce

Podmínky:

  • Dle zákona může zaměstnanec na tuto dohodu u jednoho zaměstnavatele v jednom kalendářním roce odpracovat maximálně 300 hodin
  • Sociální a zdravotní pojištění se nestrhává v případě příjmu v rozmezí 0 – 10 000 Kč/měsíc, od 10 001 Kč a výše je zaměstnavatel povinen za zaměstnance odvádět sociální a zdravotní pojištění ve výši 11,6% z výdělku
  • Úřad práce (ÚP) netoleruje tuto dohodu – není možné být evidován na ÚP a souběžně vykonávat práci na DPP

 

DPČ – dohoda o pracovní činnosti

Podmínky:

  • Dle zákona může zaměstnanec u zaměstnavatele vykonávat práci v rozsahu maximálně poloviny týdenního fondu což je 20 hodin/týdně
  • Sociální a zdravotní pojištění se nestrhává v případě příjmu v rozmezí 0 – 4 000 Kč/měsíc, od 4 001 Kč a výše je zaměstnavatel povinen za zaměstnance odvádět sociální a zdravotní pojištění ve výši 11,6% z výdělku
  • Úřad práce (ÚP) toleruje tuto dohodu – je možné být souběžně evidován na ÚP a zaměstnaný na základě DPČ, ale musí se dodržet pravidlo pro počet (týdenních/měsíčních) odpracovaných hodin a zároveň příjem nesmí být vyšší než polovina minimální měsíční mzdy (9 450 Kč)
  • V případě, že zaměstnanec nepodepíše prohlášení poplatníka daně, bude mu stržena z výdělku 15% daň. Toto prohlášení může mít zaměstnanec podepsané pouze u jednoho zaměstnavatele v jednom měsíci.
karty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.