Prodejny STOKLASA jsou OTEVŘENÉ. Prodejní doby se mohou lišit.
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.cz

Volné pracovní pozice

Brigády

 

Aktuální požadavky a bližší informace ohledně brigádnických pracovních poměrů přímo na jednotlivých pracovištích nebo v inzerátu.

Líbilo by se Vám u nás pracovat?

Rádi byste pracovali ve firmě, která je lídrem na trhu s textilní galanterií, kreativními potřebami a módními doplňky s celoevropským dosahem?

Hledáte zajímavou práci, v níž se nechcete nudit?

Velmi rádi přijmeme Vaši žádost na obsazení pracovní pozice, kterou aktuálně nabízíme. Na základě Vámi zaslané žádosti a životopisu s názvem pracovní pozice, zaevidujeme Vaši žádost po dobu výběrového řízení.

Po skončení výběrového řízení jsou všechny žádosti a životopisy mazány.

Jestliže budeme obsazovat konkrétní pracovní pozici a neodpovíme Vám do 30 dnů od zaslání Vaší žádosti, upřednostnili jsme jiného kandidáta/tku na základě požadavků na danou pracovní pozici.

Své žádosti a životopisy nám pošlete prosím na e-mail kariera@stoklasa.cz. Obsahem Vašeho e-mailu by měla být:

  • formální žádost
  • název pracovní pozice, o kterou máte zájem
  • aktuální životopis

Přijímané formáty: pdf, doc nebo ods.

Upozorňujeme, že všechny žádosti o pracovní místo přijímáme pouze elektronickou cestou prostřednictvím výše uvedené e-mailové adresy. Děkujeme za pochopení.

Zasláním svého životopisu nám zároveň dáváte souhlas, abychom v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, spravovali a dále použili tyto údaje za účelem vyhodnocení a přiřazení nabízené pracovní pozice, a to až do Vašeho ústního či písemného odvolání. Správa a zpracování údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného výše.

karty karty karty PayU
FacebookYoutubePinterestTwitterInstagram
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
K dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací. Rozumím