Textil POTCH je lepidlo na ubrouskovou techniku na vodní bázi určené speciálně pro tkaniny. Po zaschnutí je to odolný transparentní lak, vytváří průhledný film. S lepidlem Textil POTCH ozdobíte bavlněné tašky, polštáře, batůžky, zástěry, ubrusy apod. Takto ozdobené textilie perte po rubové straně s jemným pracím prostředkem do 40°C. Použití: Před použitím lepidlo dobře protřepejte. Vystřihněte motiv z ubrousku. Sejměte z ubrousku vrchní vrstvu, pouze ta se bude lepit. Aplikujte POTCH na textil na tu část, kam chcete ubrousek umístit. Ubrouseku přiložte, štětcem nebo prstem bez tvoření skladů a záhybů jej opatrně přitlačte na látku. Nyní opatrně naneste vrstvu lepidla, nejlépe od středu ke kraji, přitom ubrousek jemně uhlazujte. Na okraje aplikujte lepidlo ve větším množství. Nechte cca 24 hodin zaschnout, poté motiv z druhé rubové strany přežehlujte alespoň 5 minut. Po použití dobře uzavřete. Chraňte před teplem a mrazem.
Dostupnost zboží v prodejnách Stoklasa Lepidlo na ubrouskovou techniku Textil POTCH 15 ml
Vyberte prodejnu
O dostupnosti na smuvních prodejnách nemáme bližší informace.
Dostupné varianty
Skladové zásoby jsou pouze orientační.
Dostupné zboží nelze rezervovat.
Neurčeno
0
Prodejna Brno Česká
Prodejna Brno Masarykova
Olomouc OC City
Opava Ostrožná
Ostrava Avion
Ostrava centrum
Ostrava Nová Karolina
Praha Háje
Praha Holešovice
Praha Senovážné náměstí
Praha Skalka
Praha Smíchov
transparent
0
Prodejna Brno Česká
Prodejna Brno Masarykova
Olomouc OC City
Opava Ostrožná
Ostrava Avion
Ostrava centrum
Ostrava Nová Karolina
Praha Háje
Praha Holešovice
Praha Senovážné náměstí
Praha Skalka
Praha Smíchov
Zboží není dostupné
Hlídání dostupnosti zboží
Vyberte varianty zboží, u kterých chcete dostat e-mail při naskladnění:
Varianty zboží
1 ks
2 ks
Nastavit hlídání dostupnosti
Kombinace barev a vzorů
Vyzkoušejte si, které kombinace barev a vzorů budou pro váš projekt ty nejlepší. Na stránce každého zboží najdete po výběru varianty ikonku Kombinovat. Postupně si vyberte více látek a dalšího zboží, přidejte je sem a začněte si hrát s jejich kombinacemi.
Návod: Obrázky zboží můžete různě přesouvat, dávat si je k sobě nebo na sebe a hledat tak, co se k sobě bude nejlépe hodit. Pokud chcete zboží z výběru odstranit, vyberte ho a klikněte na Smazat. Pokud se chcete podívat na detail zboží nebo ho objednat, klikněte na Detail.