Zákaznická linka (+420) 228 229 395
Po - Ne: 8:00 - 20:00 Napište nám
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.cz

Tipy, jak vyzdobit terasu na oslavu

13.7.2021 | Eva Janečková | Zhlédnuto: 1932x
Letní období je v plném proudu. Čas teplých večerů, setkání s přáteli, grilování, rodinných oslav a venkovních párty. Plánujete posezení na své zahradě či terase? Vykouzlete s námi jedinečný zážitek.

Prázdniny - těšíme se na ně všichni celý rok. Období, které nabízí zábavné chvíle plné smíchu a radosti, času s rodinou a přáteli. Důvodů k setkání se najde vždy spoustu. Co takhle uspořádat oslavu nebo posezení na zahradě či terase? Poradíme vám, jak zazářit jako hostitel. Protože oslava není jen o jídle (dobře, jídlo hraje hlavní roli), ale důležitou součástí jsou i dekorace. Ty totiž dokáží pozvednout obyčejné prostředí na místo, kde se hosté uvolní a budou cítit dobře. 

 

Vyberte ideální místo pro vaši oslavu

Každý, kdo má možnost, nejraději pořádá v létě oslavy venku. Krásné a teplé počasí přímo vybízí k posezení do noci. Úplně nejlepší řešení je terasa, pergola, kde se schováte i před rozpáleným sluníčkem nebo letním deštíkem.

 

Určete styl vaší letní párty

Nejdříve si určete, v jakém stylu bude vaše párty - třeba venkovském, přírodním nebo boho? Všechny styly mají své kouzlo a ohromí vaše hosty. Pak jednoduše dolaďte barvy a doplňky.

 

* Inspirujte se u nás, jak jsme oslavu vyladili do detailu v oblíbeném přírodním stylu. *

 

 

 

 

Překvapte oslavence fotogalerií z jeho fotek! Stačit vám bude kruh, provázek, kolíčky a pár přírodnin ze zahrádky.

 

 

Při setkání většího počtu osob se určitě budou hodit i jmenovky na stůl. Předem určené a dobře vybrané místo hosta dokáže zabránit chaosu při organizaci zasedacího pořádku. Co takhle originální ručně psané jmenovky na dřevěném kolečku! Inspiruje se také našim návodem krok za krokem a vyrobte si rychle a jednoduše ozdobné kroužky na prostírání.

 

  

  

 

Jen růžová to může být!

Holčičí nebo dámská oslava může začít. Stačí zvolit jen jednu hlavní barvu a doplnit neutrální barvou, živými květy ze zahrádky. 

 

 

 

A co je nejdůležitější na celé oslavě? Dobrá nálada a smích všech hostů. Protože tak vznikají ty nejlepší vzpomínky a zážitky, o kterých se pak dlouho mluví. 

 

 

Diskuze:

Vkládat příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
karty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.