Zákaznická linka (+420) 228 229 395
Po - Ne: 8:00 - 20:00 Napište nám
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.cz

Kouzlo přírodních minerálů

21.5.2020 | Silvie Smějová | Zhlédnuto: 4951x
Ještě nemáte svůj osobní kámen? Dodá vám sílu, energii, povzbudí v náročném období. Vybírat můžete podle znamení zvěrokruhu, vlastností kamene a nebo podle intuice. Čtěte více...

 

 

Minerálové kamínky jsou oblíbenými talismany. Někdo vybírá podle barvy, někdo podle znamení zvěrokruhu. Říká se, že kámen, který přitáhne vaše oči, k vám patří. Korálky si můžete koupit již jako hotové náramky nebo si je navléknout sami a podle chuti nakombinovat. Účinky kamenů sílí při dobití slunečními paprsky nebo naopak při úplňku.

(Každý obrázek ukrývá více informací, stačí na něj kliknout.)

 

SPOUSTA NOVINEK V NAŠEM ESHOPU

 

 

ACHÁT

Je velmi silný kámen, který vám pomůže nalézt citovou stabilitu a dodá sebedůvěru. Je vhodné ho nosit při velmi vypjatých situacích, kdy člověk potřebuje cítit oporu. Pomáhá odstraňovat vnitřní napětí a negativní pocity.

Znamení zvěrokruhu: Blíženec, Býk, Panna a Štír

    

 

 

 

AMAZONIT

 Je kámen odvahy a pravdy. Má uklidňující účinky. Pomůže vám získat rovnováhu a harmonii s okolím. Zahání zlé myšlenky a svému nositeli pomáhá relaxovat. Odráží negativní energii. Je vhodný při problémech se svalovými křečemi nebo nervovými problémy.

Znamení zvěrokruhu: Vodnář

 

  

 

 

 

AVANTURÍN

Je nazýván kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami. Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, povzbuzuje kreativitu. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku.

Znamení zvěrokruhu: Býk a Rak

 

  

 

 

HOWLIT

Přináší do života klid a emoční vyrovnanost. Působí proti nespavosti (je dobré dát si jej na noc pod polštář), snižuje stres. Podporuje upřímnou lásku k sobě i k druhým. Pomůže vám k dosažení vašich cílů. Uvolňuje křeče, je skvělý při menstruačních bolestech a migrénách. Pomáhá léčit zuby a zubní kazy, žaludek a střeva, pomáhá při křečových žilách.

Znamení zvěrokruhu: Rak, Váhy, Vodnář

 

TIP: Howlit nabíjíme na měsíčním světle, nejlépe za úplňku.

 

 

JADEIT

Podporuje pozitivní myšlení a přináší svému nositeli štěstí. Zároveň pomáhá odhalit pravé já, někdy tak na povrch vypluje potlačovaný vztek a upřímnost. Je znám také jako kámen, který zvyšuje lásku a kvalitu péče o rodinu. Kámen podporuje plodnost, pomáhá při porodu, léčí vylučovací ústrojí, pomáhá při bolestech kyčlí, detoxikuje organismus.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Rak, Váhy, Ryby

 

 

TIP: Jadeit můžete nabíjet na přímém slunci tak dlouho, jak cítíte, že je to třeba.

 

 

JASPIS

Je symbolem štěstí, zdraví a krásy. Chrání před negativní energií a poskytuje klid. Podporuje oběhový systém a také trávení. Dodá potřebnou energii a pomáhá udržet si dobrou náladu. Je vhodné ho nosit s sebou při jakýchkoliv obtížích. Probouzí vášeň. 

Znamení zvěrokruhu: Panna, Vodnář a Ryby

 

  

 

 

 

KARNEOL

Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Používá se jako psychická podpora při léčbě těžkých nemocí. Léčí žíly a jejich onemocnění, čistí krev a ovlivňuje sexualitu.

Znamení zvěrokruhu: Rak a Blíženci

 

 

 

 

KŘIŠŤÁL

Je univerzálním léčivým kamenem, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Povzbuzuje psychiku, odstraňuje duševní disharmonie. Uvádí do souladu čakry. Posiluje koncentraci a paměť. Podporuje činnost imunitního systému a skvěle působí na hojení popálenin.

Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Lev, Štír, Kozoroh, Vodnář

 

 

TIP: Účinky křišťálu zesílíme tak, že jej nabíjíme za úplňku v misce s vodou, kde jej necháme celou noc.

 

 

LÁVA

Lávové kameny mají silnou pozitivní energii, proto jsou používány jako ochranné amulety. Pomáhají chránit před negativními vlivy okolí a přispívají k celkové duchovní očistě těla.

Znamení zvěrokruhu: Beran

 

  

 

 

 

OBSIDIÁN

Chrání před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Posiluje zažívací orgány.

Znamení zvěrokruhu: Štír, Střelec a Kozoroh

 

 

 

 

 

OPALIT

Je kamenem klidu, pomáhá obchodníkům jako talisman při podnikání a shromažďování peněz. Tlumí stres, deprese a úzkosti, snižuje agresivitu, vyrovnává energii jing a jang. Hodí se pro meditace. Opalit pomáhá s výkyvy nálad, s únavou a stresem, hodí se též k porodu, a při bolestech hlavy. Čistí krev a ledviny.

Znamení zvěrokruhu: Rak, Štír, Střelec, Ryby

 

  

TIP: opalit nabíjíme na měsíčním světle.

 

 

RŮŽENÍN

Je kamenem lásky, věrnosti a usmíření. Patří mezi nejsilnější zesilovače energie na naší planetě. Má silné uzdravovací účinky. Posiluje trpělivost a dodává životní energii. Pomáhá proti strachu. Odvádí z těla škodlivé látky. Růženín je velmi něžný a elegantní doplněk pro každou dívku či ženu. 

Znamení zvěrokruhu: Býk a Váha

 

 

 

 

 

SODALIT

Rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, dodává odvahu, chrání před konflikty. Zvyšuje sebevědomí, pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Panna, Štír a Střelec

 

 

 

 

 

 

TYGŘÍ OKO

Je to ochranný kámen, chrání před všemi formami nebezpečí. Podporuje duchovní růst. Dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost a nadměrnou sexuální touhu. 

Znamení zvěrokruhu: Blíženci

 

 

Diskuze:

20.08.2020 Růžena Pěčková:
Vkládat příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
karty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.