www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.cz

 

Tisková zpráva

 

Aktuální situace a fungování v textilní galanterii Stoklasa

Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s koronavirem bychom chtěli alespoň trochu uklidnit a informovat naše zákazníky ohledně celkového fungování a velikosti skladových zásob na e-shopu a v kamenných prodejnách Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

 

Ve srovnání s běžným obdobím má e-shop www.stoklasa.cz velký nárůst internetových objednávek, musíme navyšovat lidské kapacity, abychom tento nápor zvládali, což v tomto období není vůbec jednoduché. Zákazníci nejvíce objednávají bavlněné látky, nitě, pruženky, gumičky a vše, co je potřebné pro šití roušek. Zřídili jsme na e-shopu speciální kategorii, kde mají zákazníci všechno zboží určené k šití roušek pohromadě. Nemusí tak nic složitě vyhledávat.


Co se týká skladových zásob, stále máme řadu materiálů k výrobě roušek skladem. Pokud je některé zboží vyprodané, děláme maximum pro zajištění nových zásob – aktuálně řešíme dodávky bavlněných látek, pruženek a šikmých proužků, sklad průběžně doplňujeme. Přes naši maximální snahu ale dochází k mírnému prodloužení doby doručení objednávek. Zákaznická podpora je v těchto dnech přetížena, prosíme proto naše zákazníky o shovívavost.

 

Na základě vládního nařízení jsme od 17. 3. 2020 znovu otevřeli kamenné prodejny textilní galanterie Stoklasa, aby si zákazníci mohli obstarat materiál na šití roušek. V posledních dvou dnech zažily naše prodejny velkou návštěvnost zákazníků. Samozřejmě vše funguje v tzv. „preventivním režimu". Do prodejen zákazníci mohou vstoupit v rouškách a v omezeném množství, mají dodržovat rozestupy 2 m, preferujeme bezhotovostní platbu. Roušky mají také naše prodavačky. Zákazníci byli už během prvního dne velmi ukáznění a bezpečnostní rozestup dodržovali i ve frontě před obchodem.

 

Situace je nyní velmi komplikovaná, ale i přesto se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc.

 

Přejeme Vám pevné nervy a hlavně zdraví!

Tým Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

 

 

V Bolaticích, 18. 3. 2020

 

 

Slovo generálního ředitele Ing. Leo Stoklasy k aktuální situaci v textilní galanterii Stoklasa

 "Chci všechny naše zákazníky i novináře ujistit, že "makáme" na 200 %. V žádném případě nevypneme e-shop, jako to udělaly některé menší firmy v naší branži. Management firmy bere situaci, kdy máme oproti běžným dnům mnohonásobný prodej - nazval bych to přímo "smršť objednávek" - jako výzvu, co vše jde zvládnout v situaci, kdy svět upadl do pandemie. Právě teď chci i svým osobním nasazením pokorně poděkovat vyšší moci a svému osudu, který mně umožnil vybudovat krásnou a moderní firmu se skvělými zaměstnanci, kteří milují svoji práci. Děkuji."

karty karty karty PayU
FacebookYoutubePinterestTwitterInstagram
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
K dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací. Rozumím