Prodejny STOKLASA jsou OTEVŘENÉ. Prodejní doby se mohou lišit.
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.cz

REGISTRACE

 

Proč je nutné se registrovat?

Pro odeslání objednávky je nutné zadat údaje jako název firmy, fakturační adresa, dodací adresa, telefon, e-mail, ičo, dič, atd. Registrací se tyto údaje uloží do naší databáze a při další objednávce je již není nutné vyplňovat. Zákazník se pouze identifikuje pomocí svého přihlašovacího e-mailu a hesla, které si při registraci vybral. Pouhou registrací se k ničemu nezavazujete a o vaše osobní údaje se pečlivě postaráme (Zásady ochrany osobních údajů).

 

Jak se zaregistrovat?

1. Po kliknutí na odkaz Registrace se vám zobrazí registrační formulář.

2. Vyplňte přihlašovací údaje. Přihlašovací e-mail musí formát klasické e-mailové adresy. Podmínkou je, aby stejný přihlašovací e-mail nepoužil jiný zákazník, který se registroval před vámi. Heslo si taky můžete zvolit libovolné, ale musí mít alespoň 4 znaky. Pro kontrolu ho musíte zadat ještě jednou do políčka Ověření hesla.

3. Vyplňte ostatní údaje. Položky označené červeně/červenou hvězdičkou jsou povinné. Při vyplňování údajů vám bude systém kontrolovat zadávané údaje, v případě nesrovnalostí vás upozorní na špatně vyplněná data.

4. Klikněte na tlačítko Registrovat

5. Pokud nenastala žádná chyba, zobrazí se text: Registrace byla úspěšně dokončena. V opačném případě se znovu zobrazí registrační formulář a nad ním výpis chyb, které při registraci nastaly.

6. Změna registrace z MO (maloobchodní bez IČO a DIČ) na VO (velkoobchodní s IČO a DIČ), je možná pouze novou registrací. Vytvoříte si úplně novou registraci, postup je stejný, a zde již vložíte své IČO či DIČ. Poté budete mít již ceny pro velkoobchod.

 

Nejčastější chyby při registraci

1. Uživatel zvolil přihlašovací e-mail, který si již zvolil někdo jiný. (Vyberte si jiný přihlašovací e-mail)

2. Uživatel nezadal do políčka HESLO a OVĚŘENÍ HESLA stejný řetězec.

 

 

karty karty karty PayU
FacebookYoutubePinterestTwitterInstagram
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
K dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací. Rozumím