Zákaznická linka (+420) 228 229 395
Po - Ne: 8:00 - 20:00 Napište nám
Letní týden slev: Pruženky - gumy! Pro přihlášené zákazníky sleva 10 % na zboží označené ikonkou slunce. Více zde
www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.cz

Informace o platbě kartou

Platba kartou dnes znamená jednoduchý a přitom zcela bezpečný platební nástroj, který je v současnosti využíván po celém světě.

Při platbě kartou dochází pouze k blokování částky na Vašem účtu. Částka je stažena až po vychystání zboží na základě faktury, kterou Vám zašleme emailem. V případě, že není vše skladem, finanční přebytek zůstane na Vašem účtu.

Pro internetové platby v tuzemsku využíváme aplikaci České spořitelny a.s., která používá řešení 3D Secure. Toto řešení je vyvinuto na bázi nejmodernější aplikace kartových asociací Visa a MasterCard. Jedná se o celosvětově standardizovaný proces placení a akceptace karet na internetu, který z hlediska bezpečnosti a komfortu splňuje nejnáročnější požadavky nejen obchodních partnerů, ale také zákazníků nakupujících na internetu.

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka.

INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.

Zahraniční zákazníci mohou  platit přes Paypal, což je obdobná aplikace jako aplikace České spořitelny. Pro tuzemské zákazníky tento platební nástroj však nepoužíváme z důvodu výrazně vyšších poplatků, které jako obchodníci za transakci platíme.

Proč je platba kartou je bezpečná

 • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu
 • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
 • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
 • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Jaké karty přijímáme?

VisaVisa ElectronMasterCardMaestro

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)
 • MasterCard

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít k platbě Vaši platební kartu, označte si před odesláním objednávky druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky.

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

Verified by VisaMasterCard SecureCode

 

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

 • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
 • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
 • Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.

Pokud se platba kartou nepovede

Pokud se platba kartou nepovede, zobrazuje se v "Moje objednávky" v detailu objednávky tlačítko Platba kartou online. To se zobrazuje ve všech stavech objednávky. Pomocí tohoto tlačítka je možné zaplatit objednávku kdykoliv později. Po úspěšném zaplacení toto tlačítko zmizí a objeví se informace o tom, že trasakce byla úspěšná. Objednávku u platby kartou nevychystáváme až do té doby, než je zaplacena, tzn. až do zobrazení informace o úspěšné transakci.

karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.