Zákaznická linka (+420) 228 229 395
Po - Ne: 8:00 - 20:00 Napište nám

Novinky

 

Kup teď

hodiny : minuty : sekundy

Přihlaste se k odběru novinek

Nenechte si ujít newsletter s novinkami a výhodnými nabídkami! (Klepnutím na tlačítko Přihlásit souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.)
@

Aktuality

29.05.2023

Užívejte si slunce s elegancí a šarmem! S novými slamáky se budete nejen skvěle cítit, ale i perfektně vypadat. Jsou z kvalitních materiálů, můžete zvolit zdobený klobouk s širokou krempou i moderní minimalistickou fedoru.

19.05.2023

Připravte se na další vlnu deště s našimi novými deštníky. Kvalita, styl a spolehlivost, naše deštníky vám poskytnou bezchybnou ochranu. Užijte si každý den bez ohledu na počasí.

16.05.2023

Pusťte se do výroby své vlastní tašky nebo kabelky, která vám bude dělat parťáka třeba na dovolené. Můžete si ji ušít, uháčkovat i uplést. Neodmyslitelnou součástí takového doplňku jsou pak ucha, která u nás najdete v různých stylech, rozměrech a materiálech.

Články

Návod na náramky přátelství z bavlnek

Návod na náramky přátelství z bavlnek

19.05.2023 | Eva Janečková

Objevte svou kreativitu a naučte se tvořit náramky přátelství, které budou vyjadřovat vaše jedinečné vazby a posílí přátelství mezi vámi a vašimi nejbližšími. V článku si ukážeme různé způsoby výroby.

Celý článek

Změňte svůj interiér s povlaky na polštář: tipy a triky k dotvoření

Změňte svůj interiér s povlaky na polštář: tipy a triky k dotvoření

26.04.2023 | Eva Janečková

Povlak na polštář je skvělým doplňkem a důležitou součástí každého interiéru. Existuje mnoho způsobů, jak jej dotvořit a přizpůsobit ho vašemu osobnímu vkusu. Probuďte svoji kreativitu!

Celý článekkarty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2023.