www.stoklasa.cz
Galanterie Stoklasa - velkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.cz

Obchodní podmínky pro členství v Bonusovém programu Stoklasa a užívání členské karty

1. Členem Bonusového programu se může stát fyzická́ osoba starší́ 15 let po vyplnění povinných údajů v registračním formuláři v tištěné podobě (a jeho odevzdáním na kterékoliv prodejně Stoklasa) nebo na webu www.stoklasa.cz – Vytvořit uživatelský účet. Po splnění těchto podmínek získává člen Bonusového programu věrnostní kartu s logem Stoklasa.

2. Při vyplňování tištěného formuláře je zájemce o členství v Bonusovém program Stoklasa povinen vyplnit údaje v registračním formuláři čitelně, nejlépe hůlkovým písmem, jinak společnost Stoklasa textilní galanterie s.r.o. neručí za správné vystavení a provozování věrnostní karty.

3. Vyplněním registrace nebo předáním vyplněného a podepsaného formuláře souhlasí člen Bonusového programu Stoklasa s podmínkami členství a potvrzuje, že se s nimi seznámil.

4. Členství v Bonusovém programu Stoklasa a karta Bonusového programu Stoklasa jsou bezplatné, a to včetně jejího vystavení a užívání. Člen může kartu použít na všech prodejnách Stoklasa.

5. Věrnostní kartou Bonusového programu Stoklasa je věrnostní karta s logem Stoklasa. Karta je označena EAN kódem a zůstává majetkem společnosti Stoklasa textilní galanterie s.r.o. Na jméno člena Bonusového programu Stoklasa uvedeného při registraci může být vystavena pouze jedna karta. Karta není přenosná.

6. Člen Bonusového programu Stoklasa může sbírat body Bonusového programu Sto-klasa ihned po převzetí karty. Čerpání dalších výhod je ale podmíněno registrací člena. Rozsah výhod a dobu jejich poskytování určuje výlučně společnost Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

7. Pro uplatnění všech výhod Bonusového programu Stoklasa musí být při každém nákupu k dispozici věrnostní karta. Načtení bodů za uskutečněný nákup bez platné věrnostní karty není možné, body nelze přičítat ani se zpětnou platností.

8. Člen Bonusového programu Stoklasa může své členství kdykoli zrušit vrácením karty osobně na kterékoli prodejně Stoklasa, případně doporučeným dopisem na adresu společnosti Stoklasa textilní galanterie s.r.o., Záhumenní 22, Kravaře 747 21. Členství zaniká dnem předání karty na prodejně Stoklasa nebo dnem doručení karty poštou na výše uvedenou adresu.

9. Člen Bonusového programu Stoklasa se zavazuje při změně údajů vyplněných při registraci tyto údaje opravit a to přihlášením do zákaznické sekce na e-shopu www.stoklasa.cz, kde má člen přístup ke svým údajům a stavu konta, případně tuto změnu nahlásí písemně na adrese firmy / e-mailu zákaznické podpory Stoklasa. Oznámením o změně údajů není dotčen aktuální stav konta člena Bonusového programu Stoklasa (viz výhody členství).

10. Ztrátu, krádež karty nebo její znehodnocení člen Bonusového programu Stoklasa oznámí na prodejně Stoklasa, případně na zákaznické lince +420 553 677 969 a následně si na prodejně Stoklasa vyzvedne kartu novou. Ztrátou karty není dotčen aktuální stav konta člena Bonusového programu Stoklasa (viz výhody členství).

11. Za vzniklé škody při zneužití karty neoprávněnou osobou nese plně zodpovědnost člen Bonusového programu Stoklasa. Zneužití výhod a vyplnění nesprávných údajů při registraci jsou důvodem k ukončení členství Bonusovém programu Stoklasa.

12. Společnost Stoklasa textilní galanterie s.r.o. je oprávněna jednostranně změnit podmínky Bonusového programu Stoklasa, aniž by měla povinnost takovou změnu členovi přímo oznamovat. Změna podmínek Bonusového programu Stoklasa je účinná dnem publikace na internetových stránkách www.stoklasa.cz a na požádání jsou k nahlédnutí na prodejně Stoklasa.

13. Provozování věrnostního systému Bonusového programu Stoklasa a čerpání členských výhod je závislé na zpracování osobních údajů členů Bonusového programu Stoklasa. Člen Bonusového programu Stoklasa udělil při registraci provozovateli Bonusového programu Stoklasa, společnosti Stoklasa textilní galanterie s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů jsou spolu s těmito obchodními podmínkami k dispozici na www.stoklasa.cz. Člen Bonusového programu Stoklasa je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoli odvolat. Dnem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů končí účast člena v Bonusovém programu Stoklasa.

 

V Kravařích dne 24. 5. 2018


Tyto obchodní podmínky vydala společnost:
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Záhumenní 453/22
747 21 Kravaře
IČ 25877666

karty karty karty PayU
FacebookYoutubePinterestTwitterInstagram
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
K dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací. Rozumím